Русский     Українська

Маріна «Рів'єра»

Маріна «Рів’єра» - сучасна стоянка суден європейського рівня для яхтсменів, судновласників та мандрівників на плавзасобах різного призначення довжиною до 100 футів.
Вдале розташування в центральній частині м.Києва на Дніпровській набережній, дозволяє зручно добиратись практично з любої точки міста.

Стоянка

Зручна гавань (затока Берковщина) закрита від вітрів та великої хвилі. Глубина біля причалів – від 3м до 17м. дозволяє швартуватися суднам з будь-якою осадкою.
Стоянка обладнана сучасними понтонами виробництва французької фірми «PORALU» загальною довжиною причальної стінки понад 1000м. Довжина берегової лінії – 300м.
Своя трансформаторна підстанція потужністю 600 кВт дозволяє безперебійно подавати електроживлення на колонки, якими оснащені всі понтони, забезпечувати якісне освітлення стоянки та всієї території в темний час доби.

На понтонах обладнано колонки подачі води, а також розроблена якісна система пожежотушіння.

Служба охорони забезпечує цілодобовий нагляд за плавзасобами, охорону автостоянки та контроль за входом та виходом плавзасобів.

На території стоянки працює паливна заправочна станція на воді фірми «КЛО»

Професійні матроси та лоцмани допоможуть безпечно пришвартувати ваше судно, нададуть послуги по мийці вашого плавзасобу, чи консервації на зимовий період.

Відкрита площадка для зимової стоянки , загальною площею понад 10 000 кв.м., дозволяє розмістити судна будь-якої довжини. Грузові крани виконують підйом плавзасобів вагою до 80 тон.

На даний момент проводяться проектні роботи другої черги будівництва яхт-клубу, де розмістяться офісні приміщення, конференц-зал,спеціалізовані магазини,заклад харчування та інше.

Наші координати: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 12.

50024’25.79”N
30036’16.46”E
+38 (063) 077 68 72
+38 (044) 222 67 59

www.rivera.kiev.ua